İkonbet İkon Kumbara Bonusu

İkonbet İkon Kumbara bonusu, sitenin sunduğu çok çeşitli fırsatlardan yalnızca biridir. Yatırım yoluyla kazanç sağlayabildiğiniz bir promosyon olan İkon Kumbara, her 50 TL’lik yatırımınızda 3 TL değerinde puan kazanmanızı sağlar. 15 günlük periyodlarda kazancınız hesabınıza yatmaktadır. Diğer yandan, promosyondan istifade etmeniz için her ayın 15’i ve 30’unda başvuruda bulunmanız gereklidir.

İkonbet İkon Kumbara bonusu, her türlü yatırımınız için geçerlidir. Hem oyun için hem de bonuslardan yararlanmak için yaptığınız yatırımlarda kumbaranızda para birikmektedir. On beş günlük süreç içerisinde minimum 8 adet 50 TL’lik yatırımınızda kumbaranız kullanım için aktif hale gelir. Bu sayede oyunlarda kazansanız da kaybetseniz de kumbaranızda paranız birikmeye devam edecektir. Dolayısı ile yatırımınıza yönelik bir bonustur.

İkonbet İkon Kumbara Koşulları Nelerdir?

İkonbet İkon Kumbara bonusu kullanım koşullarının başında başvuru süreci yer alır. Diğer bonusların aksine, canlı destek hattı yerine doğrudan bonus sayfasından başvuru yapmanız gereklidir. İkonbet’in sunduğu çeşitli bonuslardan ve çok daha fazlasından yararlanmak için siteye hemen üye olabilirsiniz. Oyuncuların bu avantajdan faydalanmak için şu koşulları yerine getirmeleri gereklidir:

  • Minimum 8 yatırım yapılmalıdır.
  • Her yatırım minimum 50 TL değerinde olmalıdır.
  • Ay ortası ve ay sonunda başvurular yenilenir.

Çok çeşitli oyunları ve üyelik anından itibaren oyunculara sunulan fırsatları ile İkonbet, hızlı kazançlar elde etmenizi mümkün kılar. Hem eğlenerek hem de bahis alanındaki becerinizi geliştirerek kazanma şansını İkonbet ile elde edebilirsiniz.

İkonbet İkon Kumbara Avantajları

İkonbet İkon Kumbara bonusu ile sunulan avantajlar, oyuncuların maddi anlamda destek almasını sağlar. Aynı zamanda, kaybedilen oyunlar için bir discount görevi görür. İkonbet’e üye olan herkes bu bonustan faydalanabilir.

İkonbet İkon Kumbara bonusu aracılığı ile siz de şansınızı denerken yatırımlarınızı bir kazanca dönüştürebilirsiniz. Maksimum 150 TL’ye kadar 15 günlük süre içerisinde kazanç elde edebilirsiniz. Diğer bonuslarla birleştirilemeyen İkonbet İkon Kumbara bonusu ile siz de yatırımlarınızı kazanca yönlendirebilirsiniz. Daha kontrollü ve faydalı şekilde oyun yatırımlarınız üstünden kazanç elde edebilirsiniz. Dakikalar içerisinde İkonbet’e üye olarak ilk yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*